Mozaiki w skali mikro.

Polecamy uwadze nowe wzory, które znalazły się w naszej ofercie. Są to poszukiwane na rynku mozaiki szklane o wymiarze kostki 10×10 mm. Niezwykła lekkość tego materiału wykończeniowego pozwala na zastosowanie mozaiki w mniej tradycyjnych miejscach np. jako wykończenie blatu, lekkiej ścianki działowej, parawanu, szafki. Oczywiście można je stosować w miejscach standardowych takich jak ścianki prysznicowe, okładziny kuchenne. Mozaiki mają minimalne miejsce na fugę, więc zużycie spoiny będzie dużo mniejsze niż w przypadku kostek o wymiarach 23x23x6 mm lub 25x25x8 mm.

mozaiki micro

 

Do wyboru mamy 7 wzorów fabrycznych: czarny, szary oraz 5 kolorów opalizujących: jasno-szary, wzór czarno-szary,niebieski, biały i czerwony.

Poniżej prezentujemy kolekcję zdjęć mozaiki Micro 1×1. Kolory opalizują na perłowo.

mozaika micro 1x1 wzornik2

Mozaika Micro składa się z kostek w wymiarze 10x10x3mm, plaster ma rozmiar 295×295 mm. Dużym ułatwieniem jest montaż kostek na siatce a nie jak to często bywa przy tym rozmiarze na papierze. Mozaika jest lekka i plastyczna. Co ważne mozaiki można rozbierać na kawałeczki i budować na ich bazie własne projekty, tworzyć kolaże, obrazy z mozaiki.

Mozaika micro wzornik4

 

 

Źródło: www.topmozaiki.pl

Dodaj komentarz