Nowa strona topmozaiki.pl

Po 5 latach musieliśmy pożegnać naszą starą stronę topmozaiki.pl. Niestety była już przestarzała, nie odpowiadała nowej polityce wyszukiwarek, nie umiała odnaleźć się w świecie smartfonów 🙂 Codziennie dostawaliśmy propozycje aby zmodernizować naszą stronę.

Czarę goryczy przelał jednak fakt, że zdjęcia z naszej witryny znajdowaliśmy u konkurencji podłożone pod ich produkty,  gdyż można je było kopiować bez ograniczeń i to bez znaków wodnych.  Prace nad stroną trwały kilka miesięcy i oto z dumą możemy zaprezentować naszą nową stronę.

topmozaiki.pl

Nowa strona topmozaiki.pl 2016.

Serdecznie zapraszamy do eksploracji naszej strony. Znajdą tam Państwo dużo więcej produktów, gdyż wreszcie możemy wszystko zmieścić. Aby jednak użytkownik mógł zawęzić pole poszukiwań, zastosowaliśmy tym razem narzędzia ułatwiające nawigację.

Po pierwsze jeśli szukają Państwo konkretnej mozaiki wystarczy w polu szukaj wpisać jej nazwę lub typ  np. mozaika electra, mozaika złota, mozaika antypoślizgowa.

Jeśli szukają Państwo ogólnie mozaiki ściennej wystarczy na stronie głównej zaznaczyć odpowiednie pole z 3 możliwości: mozaika ścienna, podłogowa, basenowa.

Podstawowe kryteria wyszukiwania na stronie topmozaiki.pl

Podstawowe kryteria wyszukiwania na stronie topmozaiki.pl

Po wejściu w dowolną kategorię wyświetla nam się lista mozaik, a ponieważ jest ona dość duża i bywa, że nie mieści się na jednej stronie, po lewej stronie można zastosować dodatkowe filtry wyszukiwania. Dla ułatwienia obok każdej kolekcji znajdą Państwo króciutki opis np. ile wzorów jest dostępnych w ramach kolekcji.

Strona kategorii z filtrami

Strona kategorii z filtrami

Filtry ułatwiają znalezienie żądanego produktu bez błądzenia po stronie. Jeśli szukamy mozaiki w określonym kolorze najłatwiej zaznaczyć filtr kolorów. Wyświetlą nam się wówczas wszystkie kolekcje, które zawierają mozaiki w tym kolorze. Po przejściu do wybranej kolekcji będziemy mogli zapoznać się z pogłębionym opisem kolekcji i pooglądać zdjęcia w większym formacie.

Opis kolekcji oraz zdjęcia na topmozaiki.pl

Opis kolekcji oraz zdjęcia na topmozaiki.pl

Zapraszamy również do naszej galerii. Wiemy, że czasem pierwszym krok do zaprojektowania swojej łazienki jest zdjęcie lub wizualizacja dlatego będziemy na bieżąco uzupełniać galerię pokazującą wnętrza z mozaikami szklanymi.

W stopce strony znajdą Państwo różne przydatne informacje. Na szczególną uwagę zasługuje generator miksów. Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem własnego miksu kolorystycznego, to generator miksów kostek szklanych firmy Mosavit daje taką możliwość. W generatorze możemy wybrać procentowy skład kolorów w ramach danej kolekcji, kolor fugi i zwizualizować sobie pożądany układ.

Generowanie własnego miksu mozaiki

W ramach generatora miksów najlepiej poruszać się w obrębie kolorystycznej jednej kolekcji, ale w przypadku zamawiania większej ilości fabryka może wykonać również nietypowy wzór. Oprócz opcji generowania pojedyńczego plastra, możemy wygenerować widok w większej skali. Następnie można taki układ wydrukować lub zrobić print screen i wysłać do nas do wyceny.

Generator miksow pozwala na stworzenie wzoru w większej skali.

Generator miksów pozwala na stworzenie widoku wzoru w większej skali.

Zachęcamy również do korzystania z kalkulatora zużycia fugi do montażu mozaiki, który ułatwi zakup potrzebnej ilości spoiny.

Kalkulator do obliczania ilości fugi potrzebnej podczas montażu mozaiki.

Kalkulator do obliczania ilości fugi potrzebnej podczas montażu mozaiki.

Już niedługo na naszej stronie pojawią się kolejne produkty, więc zapraszamy do oglądania.

Dodaj komentarz