O blogu

O blogu

Mozaika szklana, mimo, że znana od setek lat, przeżywa rekonesans popularności.
Nasz blog.topmozaiki.pl to  przestrzeń do zamieszczania dodatkowych informacji na temat mozaiki szklanej. Na bieżąco można na nim znaleźć opisy nowych kolekcji, nowości z targów, informacje o trendach w branży wykończenia wnętrz.  Warto przeglądać nasze wpisy, gdyż zawsze można tam znaleźć ciekawe aranżacje wnętrz, zdjęcia mozaik. Często wracamy do starych wpisów i uzupełniamy je dodatkowymi zdjęciami z realizacji.

O nas

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mozaiki szklanej ciętej i prasowanej. Służymy radą przy projektach komercyjnych, przetargach, obiektach publicznych, w których ma być wykorzystana mozaika szklana oraz z chęcią zajmujemy się zamówieniami na mniejszą skalę.
Wyprzedzamy konkurencję, jeśli chodzi o nowe  trendy, sami tworzymy unikalne opisy kolekcji. Marka topmozaiki.pl istnieje od 2010 roku

 Informacja

Większość zamieszczonych zdjęć jest naszego autorstwa lub pochodzi od producentów z którymi współpracujemy. Jeśli chcą Państwo wykorzystać zamieszczone na naszej stronie zdjęcia proszę o kontakt. Istnieje również możliwość otrzymania zdjęć bez znaku wodnego do artykułu prasowego. Współpracujemy z gazetami wnętrzarskimi i pismami branżowymi.

Bezprawne, komercyjne wykorzystywanie naszych zdjęć oraz opisów szczególnie jeśli mają na celu promowanie innych produktów jest niedozwolone.
google-site-verification: google46924e2a5f5c3b2b.html

Dodaj komentarz